sobota, května 12, 2012

Další vytunelovaná trafika modrých strak

Stát ukončil projekt IZIP. Ukázalo se, že se do něj jen lily peníze a úspěch, i přes plnou šestiletou podporu vládních politiků a mediálních prostitutek, se ne a ne dostavit. Navíc v poslední době začalo docházet k naprosto typickým majetkovým přesunům a odhalování zvláštní podnikatelské struktury, jaké se v naší zemi rozvíjejí od dob zhasnutých světel klausistického tunelářství. Ale vlastně až do tohoto týdne bylo vše naprosto v pořádku. Kdokoliv by poukázal na smrádek, jaký se z IZIPu linul, byl okamžitě cejchován, jako nějaká neschopná socka či případně závistivý hlupák, který nechápe genialitu celého projektu.

Jedním z největších kritiků elektronických knížek v podobě modrého tunelu byl od svého nástupu do funkce ministra zdravotnictví David Rath. Ódeesácká firma ihned zahájila protiofenzívu a novináři se jí s naprostým nadšením chytili. Pozici asi největšího zlouna v naší zemi má tento středočeský hejtman až do dnešních dnů. Nyní ale nastala situace, kdy by objektivní novinář měl zmínit, že pravděpodobně jediný, kdo de facto již sedm let říkal přesně to samé, s čím nyní přišel ministr Heger je Kraken z ČSSD. A případně se mu i decentně za nenávistné útoky na něj omluvit a nebo mu alespoň přiznat pravdu. Hádejte kolikrát padlo vůbec jméno Davida Ratha v čtyřech hlavních článcích a komentářích, jaké na toto téma iDnes zveřejnil ?

http://zpravy.idnes.cz/izip-konci-kdo-ponese-odpovednost-drb-/domaci.aspx?c=A120510_205027_domaci_hv
http://zpravy.idnes.cz/stat-konci-s-izip-v-nemz-utopil-temer-dve-miliardy-fs0-/domaci.aspx?c=A120510_174554_domaci_hv
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-ministrem-hegerem-o-ukonceni-zdravotnich-knizek-izip-phh-/domaci.aspx?c=A120511_144427_domaci_hv
http://zpravy.idnes.cz/cabrnoch-a-ouzky-z-izipu-odpovednost-nemame-fzo-/domaci.aspx?c=A120511_110231_domaci_hv

Štítky:pošli na vybrali.sme.sk

Komentáře: 1:

V 5/13/2012 9:41 dop. , Anonymous Anonymní řekl...

Je jen otázkou času, než se podaří vymyslet způsob, jak z toho Ratha obvinit. Určitě něco zanedbal, postupoval nedostatečně, nebo někde byl, nebo někoho znal. Mluvíte o českých novinářích, tak zapomeňte na racionální a objektivní realitu reflektující projevy.

 

Okomentovat

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka